Szukasz ogrodzeń panelowych w Krakowie? Wybierz firmę Posesja PLUS!

Właśnie nabyłeś działkę na terenie Małopolski? A może chcesz ogrodzić rodzinną posesję? Wybierz szybkie i trwałe rozwiązanie: ogrodzenia panelowe! Kraków, Tarnów czy Wieliczka to miasta, w których znajdziesz oferty wielu różnych firm. Zaoszczędź czas i zapoznaj się z propozycjami znanych, cenionych producentów (np. Joniec, Postal czy Tabal) w jednym miejscu: na terenie Centrum Ogrodzeń i Kamienia Posesja PLUS!

Szybki sposób na ogrodzenie Twojej posesji

Ogrodzenia panelowe to parkany, których montaż nie powinien przysporzyć Ci trudności. Składają się one z gotowych elementów: paneli oraz słupków. By jasno zaznaczyć, gdzie przebiegają granice Twojej posesji, wystarczy połączyć je przy pomocy złączy, obejm oraz śrub.

Jeśli jednak nie masz czasu albo praca wydaje Ci się zbyt trudna, możesz zdecydować się na wynajem firmy, której fachowcy postawią parkan za Ciebie. Kto w Małopolsce wykonuje montaż ogrodzeń panelowych? Kraków i jego okolice obsługuje m.in. firma Posesja PLUS. Z jej przedstawicielem możesz skontaktować się telefonicznie albo osobiście – firma mieści się w sąsiadującej z Krakowem Skawinie.

Ogrodzenia panelowe 2d i 3d

Co znajdziesz wśród produktów firmy Posesja PLUS? M.in. dostępne są tu 2 typy paneli do ogrodzeń. Obydwa są bardzo stabilne i sprawią, że ogrodzenie posłuży Ci przez długi czas. Panele są zabezpieczone przed korozją. Zostały wybrane z oferty wiodących na rynku producentów. Dzięki temu klienci Posesja PLUS otrzymują wysokiej jakości komponenty do budowy ogrodzeń panelowych.

Czym różnią się panele 2d i 3d do ogrodzeń?

  • Panele do ogrodzeń 3d mają wzdłużne przegięcia i dostępne są w kilku różnych rozmiarach (103, 123, 153, 173 oraz 203 cm). Wszystkie charakteryzują się oczkami o wymiarach 5 × 20 cm oraz drutami o grubości 4 lub 5 mm. Takie parametry sprawiają, że ogrodzenie jest wytrzymałe, a druty – odporne na wyginanie. Raz wybudowanym ogrodzeniem będziesz więc cieszył się przez wiele lat!
  • Panele 2d to rozwiązanie przydatne do budowy ogrodzeń gabionowych. Ich cechą charakterystyczną jest konstrukcja z podwójnym drutem poziomym. Dzięki niemu ogrodzenie wytrzymuje opór kamienia, ziemi lub szkła umieszczonego w gabionie.

Ile kosztuje ogrodzenie panelowe?

Zastanawiasz się, ile trzeba zapłacić za ogrodzenie panelowe (cena z montażem)? Kraków – tak jak Warszawa czy Wrocław – nie należy do miast, w których ceny są niskie. Dlatego też dobrze jest skorzystać z oferty firm z okolicznych miejscowości. Posesja PLUS mieści się w Skawinie – może więc zaoferować klientom elementy do budowy ogrodzeń w atrakcyjnych cenach! Aby jednak móc przedstawić Ci dokładną wycenę, firma potrzebuje dodatkowych informacji – np. jakiej długości płot zamierzasz zbudować czy jaki jest kształt Twojej działki. Skontaktuj się z przedstawicielem Posesja PLUS i podaj szczegóły. Otrzymasz wówczas indywidualnie przygotowaną wycenę ogrodzenia panelowego. Kraków i jego cenniki nie muszą przecież Cię ograniczać!

Ogrodzenia panelowe z Posesja PLUS

Posesja PLUS to firma obecna na rynku od 2006 r. Działamy przede wszystkim lokalnie – wszystko po to, aby móc zapewnić naszym klientom zarówno najlepszą jakość usług, jak i osobisty kontakt. W ten sposób jesteśmy w stanie szybko omówić szczegóły każdego zlecenia, a także sprawnie zareagować na wszelkie zmiany, które mogą pojawić się w projekcie. Zapewnimy Ci kompleksową realizację zlecenia: sami przetransportujemy elementy do budowy ogrodzenia i zmontujemy je. Jeśli zechcesz, możemy także zająć się montażem domofonu czy automatyki do bramy i ogrodzenia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Dodaj komentarz