Zaproszenie na czwartą edycję krakowskiego przedświątecznego poczęstunku z kuchni polskiej

Widzimy się po raz czwarty, zapraszamy wszystkich Krakowian na nasz tradycyjny, bezpłatny przedświąteczny poczęstunek. W menu znajdziecie takie dania jak smażony karp, zupa grzybowa czy groch z kapustą. Te wyśmienite potrawy będziemy serwować w różnych lokalizacjach miasta już od następnego poniedziałku, 4 grudnia.

„Przedświąteczny karp dla Krakowa” to inicjatywa, która ma miejsce pomiędzy 4 a 15 grudnia. W ramach tych dni, w różnych punktach miasta, będzie możliwość zdobycia bezpłatnie jednej z 10 tysięcy porcji karpia, zupy grzybowej lub grochu z kapustą. To doskonały sposób na nacieszenie się smakiem świąt i przygotowanie się na ten wyjątkowy czas. Zapraszamy do wspólnego przeżywania tej wyjątkowej atmosfery! – mówił entuzjastycznie Andrzej Kulig, wiceprezydent Krakowa, podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Akcja „Przedświąteczny karp dla krakowian” to inicjatywa Bartłomieja Szczoczarza, właściciela gospodarstwa rybackiego Dolina Będkowska. W ramach akcji, w Krakowie zostanie rozdanych 10 tysięcy porcji smażonej ryby z dodatkiem kapusty i grochu. Bez wątpienia jest to piękna tradycja, która cieszy się coraz większym uznaniem mieszkańców miasta.

Dodaj komentarz