Zapowiedź Męskiego Grania 2023: Wkracza do Krakowa!

Rozpoczyna się lato, a wraz z nim kolejna edycja popularnej trasy koncertowej „Męskie Granie 2023”. Przez najbliższe miesiące artystyczny karawan będzie przemierzał Polskę, odwiedzając jej największe aglomeracje. W trasie udział wezmą zarówno uznani artyści, jak i młode talenty, wszystko po to, aby dostarczyć mieszkańcom jedynych w swoim rodzaju muzycznych doznań. Czy jesteś ciekaw, kiedy i gdzie krakowianie będą mieli okazję doświadczyć tej niepowtarzalnej atmosfery? Poznaj szczegóły!

Projekt „Męskie Granie” to coroczne wydarzenie muzyczne, które podczas letniej trasy koncertowej promuje największych polskich artystów. W tym roku, na scenie Męskiego Grania w Krakowie zobaczymy wpływowych wykonawców takich jak Igo, Mrozu oraz Vito Bambino. Tym artystom udało się osiągnąć ogromny sukces dzięki singlowi „Supermoce”, który niedawno ukazał się online i już teraz bije rekordy popularności na platformach streamingowych, zwiastując pozycję jednego z największych hitów tego lata.

Należy jednak pamiętać, że Męskie Granie to nie tylko występy Orkiestry Męskiego Grania i promocja ich najnowszego albumu. To również szereg koncertów innych znakomitych polskich twórców oraz debiutantów, którzy dzięki temu mają szansę przedstawić swoją twórczość szerszej publiczności. Na tegoroczną edycję „Męskie Granie” przygotowano też nowy format – „Męskie Granie Przedstawia”, gdzie swoje talenty zaprezentują Kasia Nosowska i Król. To jednak nie koniec niespodzianek związanych z tym wydarzeniem.

Skład artystów występujących na scenie w Krakowie jest naprawdę imponujący. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą uczestników tej niezapomnianej trasy koncertowej!

Dodaj komentarz