Wypadek na krzyżówce alei Róż i ulicy Edwarda Rydza-Śmigłego

W minioną sobotę, punktualnie o 9.30 rano, doszło do zbiorowego wypadku na znanym krakowskim skrzyżowaniu – alei Róż z ulicą Edwarda Rydza-Śmigłego. Jak podaje Katarzyna Cisło, rzecznik małopolskiej straży miejskiej, w katastrofie drogowej brało udział aż sześć pojazdów. W wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła lekkie obrażenia i została przewieziona do szpitala. Informacje o incydencie pojawiły się również na profilu facebookowym Patrol998-Małopolska, gdzie donoszą o utrudnieniach w ruchu oraz pracujących na miejscu służbach.

Przypomnijmy, że poszkodowanym jest kierujący toyotą. Z pierwszych raportów policji wynika, że w kolizji uczestniczyły trzy samochody poruszające się po drodze oraz trzy zaparkowane pojazdy. Przyczyny zdarzenia są na razie nieznane.

Niebezpieczne skrzyżowanie alei Róż i ulicy Edwarda Rydza-Śmigłego od dawna jest miejscem licznych zdarzeń drogowych. Mimo tego, że do tej pory nie odnotowano tam ofiar śmiertelnych, regularne wypadki i kolizje na tym skrzyżowaniu budzą niepokój mieszkańców. Z raportów policji wynika, że już w bieżącym roku doszło tam do kilku niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

Dodaj komentarz