Wyjątkowy festiwal w Krakowie odbędzie się już za kilka dni!

Kraków zaprasza na wyjątkowy festiwal „Ktoś, nie coś”. To wydarzenie, które szerzy wiedzę na temat ochrony zwierząt i środowiska. Nie są to jednak typowe spotkania dotyczące edukacji ekologicznej, a warsztaty łączące ludzi nieobojętnych na los otaczającego świata. Festiwal potrwa trzy dni, od 17 do 19 czerwca.

Człowiek jako część natury

Organizatorzy festiwalu „Ktoś, nie coś” próbują zwrócić uwagę na istotne kwestie związane z niszczącą działalnością człowieka. Festiwal rozprawia się z mitem ziemi poddanej człowiekowi. Wskazuje na błędy człowieka i poszukuje sposobów na pozytywne zmiany. Podkreśla, że człowiek jest zaledwie częścią natury, a zmiany w podejściu do życia są nie tylko konieczne, ale przyniosą nam również wiele korzyści.

Festiwal jest współfinansowany przez Fundację Olgi Tokarczuk. Trzydniowe wydarzenie będzie składać się z wykładów, pokazów i warsztatów skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Wstęp na spotkania jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc na niektóre obowiązuje mailowa rezerwacja miejsc. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie Ktosniecos.pl.

Dodaj komentarz