Wisła Kraków: Bilety na półfinał Pucharu Polski z Piastem Gliwice wyprzedane w rekordowym tempie

Informacje przekazane przez Wisłę Kraków mówią jedno – wszystkie bilety dostępne dla ogółu na półfinałowy mecz Pucharu Polski, gdzie drużyna zmierzy się z Piastem Gliwice, zostały już wykupione. Tylko najdroższe wejściówki do strefy MaxflizVIP Gold pozostały dostępne w sprzedaży.

Historia sprzedaży biletów na spotkanie z Piastem to prawdziwy fenomen. Wisła Kraków uruchomiła sprzedaż w środę, a w ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin nabywców znalazło ponad 30 tysięcy biletów. Nie ma wątpliwości, że mecz zaplanowany na 3 kwietnia o godzinie 17:30 obejrzany zostanie przy pełnych trybunach.

Unikalna sytuacja sprawiła, że Wisła mogła sprzedać wejściówki na każde miejsce na stadionie. Wszystko za sprawą decyzji kibiców Piasta Gliwice, którzy postanowili zbojkotować klub z ulicy Reymonta i nie pojawią się w Krakowie na tym kluczowym spotkaniu. Ten ruch okazał się na korzyść sympatyków „Białej Gwiazdy”, którzy dzięki temu będą mieli możliwość kibicowania swojej drużynie w większej liczbie. To oni będą mogli dopingować zespół, który powalczy o miejsce w finale na Stadionie Narodowym.

Dodaj komentarz