Uwaga na rolkarzy!

Dziś od 20:00 trzeba szczególnie uważać, bo pojawią się rolkarze! Chodzi o wydarzenie, podczas którego rolkarze będą przejeżdżać ulicami Krakowa.

Co wiadomo?

Przede wszystkim należy podkreślić, że mowa o wydarzeniu organizowanym przez Akademię Rolkarza. Skoro jesteśmy przy organizacji, dobrze też zdawać sobie sprawę z tego, że przejazd będzie zabezpieczany przez policję. Start i metę zaplanowano w Cichym Kąciku. Gdyby kogoś interesowała dokładna trasa, najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne zapoznanie się ze szczegółami.

Warte zaznaczenia jest również to, że zainteresowani wciąż mogą zdecydować się na przejazd. Gdyby pojawiała się jakaś obawa związana z opłatą, dobrze wiedzieć, że uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne. Jeżeli więc były jakieś wątpliwości, teraz wszystko powinno stać się całkowicie jasne. Istotne jest też to, że nie prowadzi się żadnych zapisów.

Gdyby cały czas coś nie dawało spokoju, sprawa jest prosta – nie pozostaje nic innego jak skontaktowanie się z kimś odpowiedzialnym za wydarzenie.

Dodaj komentarz