Policjanci odkryli sporą plantację marihuany!

Często narzeka się na pracę policji. Pewnie narzekania te można uzasadnić, ale trzeba też uczciwie powiedzieć, że trudno być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś złego. Ponadto sugerowanie braku sukcesów policji to po prostu przesada.

Ważne odkrycie!

Przykładem praca kryminalnych z Krakowa i Myślenic – prowadzone działania pozwoliły odkryć nielegalną plantację konopi na terenie Myślenic. Trzeba też przyznać, że była to spora plantacja – funkcjonariusze zabezpieczyli 151 krzaków oraz środki odurzające. Przez znalezione środki odurzające należy rozumieć 74,5 grama morfiny, blisko 80 gramów metamfetaminy i ponad 3,5 kilograma zebranego suszu marihuany. Interesujące jest też to, że podejrzany 37-latek powiedział o drugiej plantacji, która została założona w ubiegłym roku. Co więcej, odnaleziony susz miał pochodzić właśnie z tamtego miejsca. Do tego wszystkiego znaleziono też pistolet – oczywiście znalezisko to zostało przekazane do kryminalistycznego laboratorium.

Prawdopodobnego właściciela odkrytej plantacji zatrzymano. Nie ma też co ukrywać, że może on teraz spodziewać się naprawdę surowych konsekwencji (w grę wchodzi nawet 12 lat więzienia).

Informacje z Krakowa i okolic możesz znaleźć także pod tym adresem.

Dodaj komentarz