Ukraińcy mogą liczyć na bezpłatne seanse w Multikinie

Dzisiaj we wszystkich kinach sieci Multikino rozpoczęły się seanse animacji „Luca” z ukraińskim dubbingiem. Uchodźcy z Ukrainy mogą liczyć na bezpłatne seanse (w tygodniu i weekendy).

Co możemy powiedzieć o tej animacji?

„Luca” to kolorowa animacja studia Disney i Pixar. Wszyscy zainteresowani niezwykłymi przygodami powinni czuć się usatysfakcjonowani. Zresztą wystarczy powiedzieć, że chodzi o dorastanie dwójki przyjaciół.

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że okres dorastania może wiązać się z przeróżnymi historiami. W animacji „Luca” mamy do czynienia z głęboko skrywanym sekretem – chłopacy są potworami morskimi z innego świata – świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody. Warto jeszcze odnotować, że miejsce akcji to piękne nadmorskie miasteczko na Riwierze Włoskiej.

Bilety dostępne są wyłącznie w kasach. Gdy w pokazie chce uczestniczyć większa liczba dzieci, jest prośba o wcześniejszy kontakt (chodzi o rezerwację miejsc). Jeżeli coś jest niejasne, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze skontaktowanie się z osobami decyzyjnymi.

Wieści z Krakowa dostępne są także tutaj.

Dodaj komentarz