Turecki przewoźnik Turkish Airlines ma na swoim koncie ponad 44 tys. przewiezionych pasażerów na trasie Stambuł-Kraków w ciągu pierwszego roku działalności

W ciągu swojego pierwszego roku działania na trasie Stambuł-Kraków, turecka narodowa linia lotnicza Turkish Airlines mogła pochwalić się wynikiem ponad 44 tysiąc przewiezionych pasażerów. Linia ta zapowiedziała również, że od 1 czerwca zwiększy częstotliwość lotów na tej trasie, oferując połączenia codziennie.

Podczas środowego spotkania w Krakowie, rzecznik sekcji marketingowej Turkish Airlines, Kamil Kiwatyniec, przypomniał, że w maju poprzedniego roku przewoźnik rozpoczął swoją działalność na tej trasie, oferując początkowo trzy połączenia tygodniowo między Stambułem a Krakowem.

„Po upływie pierwszego roku naszej działalności, planujemy od 1 czerwca zwiększyć liczbę lotów na tej trasie do siedmiu tygodniowo. Takie codzienne połączenie umożliwia pasażerom wiele opcji podróżowania, zarówno do samego Stambułu, jak i dla tych, którzy korzystają z tego portu jako punktu tranzytowego do dalszych podróży na inne kontynenty” – podkreślił przedstawiciel tureckiego przewoźnika.

Dodaj komentarz