Kraków oczami świadków tragedii: mężczyzna wypadł z mieszkania na 15 piętrze

Według doniesień policji, w Krakowie doszło do poruszających wydarzeń. W środowy wieczór, dokładnie 22 maja, na osiedlu Avia miała miejsce tragedia. Z mieszkania usytuowanego na wysokości 15. piętra wypadł mężczyzna. Pomimo natychmiastowego reagowania i prób niesienia pomocy, nie udało się uratować jego życia.

Tuż po dramatycznym zdarzeniu, przypadkowi przechodnie podjęli wysiłki mające na celu udzielenie poszkodowanemu szybkiej pomocy. Również służby pogotowia ratunkowego bez zwłoki stawiły się na miejscu zdarzenia. Niestety, bez względu na podejmowane działania, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Policja, na podstawie wstępnych ustaleń, informuje, że w tragicznym zdarzeniu nie brały udziału żadne osoby trzecie. Na miejscu przeprowadzono wszystkie niezbędne czynności, a ciało mężczyzny zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej. Wyjaśnieniu okoliczności tej tragedii poświęcone będzie prowadzone śledztwo – takie informacje przekazał podkomisarz Piotr Szpiech, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Dodaj komentarz