Tragiczne odkrycie w Krakowie: 20-latka nie żyje, podejrzany o zabójstwo jest jej partner

Zastępca rzecznika Prokuratury Okręgowej w Krakowie, prokurator Janusz Kowalski, podał do informacji publicznej, że w jednym z mieszkań na terenie miasta odnaleziono ciało młodej kobiety. Miałaby ona zaledwie 20 lat.

Niepokojąca wiadomość dotyczyła zdarzenia, które miało miejsce na ulicy Bytomskiej w Krakowie. To właśnie tam doszło do tej tragicznej sytuacji. Zwłoki 20-latki zostały odnalezione w sobotni wieczór.

Aktualnie trwają badania przeprowadzane przez specjalistów z krakowskiego Zakładu Medycyny Sądowej. Prokurator Kowalski, przekazując informacje redakcji Onetu, wyjaśnił, że obrażenia widoczne na ciele ofiary sugerują, iż śmierć mogła być spowodowana przez interwencję osób trzecich.

Dziennikarze próbujący dotrzeć do prawdy sugerują, że młoda kobieta mogła paść ofiarą uduszenia. Sprawca jest obecnie poszukiwany przez policję. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, sprawcą mógł być 21-letni partner zmarłej. Po domniemanym zabójstwie miał on nabyć bilet na samolot do Londynu i opuścić kraj, korzystając z lotniska Balice.

Dodaj komentarz