Święto Integracji w odnowionym parku Bednarskiego

Okazją do zabawy i integracji dla wszystkich bez wyjątku jest nadchodzący Piknik Integracyjny, który odbędzie się w odświeżonym parku im. Wojciecha Bednarskiego. Wszystkie osoby, niezależnie od wieku czy statusu, są serdecznie zapraszane do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Organizatorzy wydarzenia skierowali szczególne zaproszenie do konkretnych grup społecznych. Wśród nich znajdują się dzieci oraz młodzież ucząca się w szkołach specjalnych i ośrodkach szkolno-wychowawczych, a także uczniowie szkół integracyjnych. Nie mogło również zabraknąć zaproszenia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych mieszkających w Domach Opieki Społecznej.

Przewidziano bogaty program dla uczestników pikniku. Miłośnicy teatru będą mieli okazję obejrzeć spektakl przygotowany przez Teatr Jednej Miny. Dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną, przewidziane są różnorodne zabawy sportowe, a dla miłośników sztuki – warsztaty plastyczne. Dodatkowo, na terenie parku odbędą się różnorodne konkursy oraz atrakcje przygotowane przez uczniów krakowskich szkół.

Dodaj komentarz