Sun d’Or International Airlines wprowadza regularne loty z Krakowa do Tel Awiwu

Izraelska linia lotnicza Sun d’Or International Airlines oferuje nowy kierunek połączenia z Krakowa – to Tel Awiw, drugie co do wielkości miasto Izraela. Te regularne rejsy mają swój początek od 1 grudnia, z częstotliwością dwa razy w tygodniu. Mimo że inne linie lotnicze również umożliwiają podróż do tego izraelskiego miasta, Sun d’Or International Airlines jest jednym z nich, który zapewnia regularne połączenie na tej trasie.

I choć Sun d’Or International Airlines jest przede wszystkim przewoźnikiem czarterowym, to jednak w swych działaniach obejmuje także rejsy regularne. Są one częścią rozległej siatki połączeń izraelskich linii lotniczych El Al.

Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport, komentując wprowadzenie nowego połączenia, podkreślił atrakcyjność regionu dla linii lotniczych na całym świecie. „Tel Awiw, jako kolejna znana metropolia w naszej rozbudowanej siatce połączeń, potwierdza niezwykłą atrakcyjność Krakowa i Małopolski dla linii lotniczych z całego świata” – stwierdził Włoszek.

Dodaj komentarz