Start zapisów na charytatywne biegi dla dorosłych i dzieci Poland Business Run w Krakowie

Rozpoczęły się zgłoszenia do dziecięcej wersji charytatywnego wydarzenia sportowego Poland Business Run, które odbędzie się 8 września bieżącego roku w malowniczym Krakowie. Młodzi entuzjaści biegania będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na trasie wytyczonej w krakowskim Parku Jordana. Z kolei aż 13 000 dorosłych uczestników, reprezentujących różnego rodzaju firmy i organizacje, zmierzy się z dystansem 3,6 km rozmieszczonym wokół krakowskich Błoń. Zarówno dorośli jak i młodzież stawią czoła tej wyzwaniu aby poczuć satysfakcję płynącą z niesienia pomocy.

W planach organizatorów znalazł się również rodzinny piknik, który gwarantuje dobrą zabawę oraz wiele atrakcji skupionych w specjalnie przygotowanej strefie rekreacyjnej. Czas na zgłoszenia do udziału w biegu PBR Kids upływa 31 lipca lub w momencie osiągnięcia limitu miejsc.

Stacjonarna edycja Poland Business Run w Krakowie jest organizowana od dziesięciu lat. Rokrocznie przyciąga tłumy zarówno biegaczy jak i kibiców. Nieodłącznym elementem tej imprezy są rodziny z dziećmi. Ze względu na rosnące zainteresowanie wydarzeniem wśród najmłodszych, organizatorzy postanowili zwiększyć limit uczestników biegu PBR Kids do 600 dzieci.

Dodaj komentarz