Przedłużone godziny otwarcia kąpieliska na Zakrzówku na koniec sezonu

Za niespełna dwa tygodnie zakończą się wakacje, a urzędnicy miejski starają się zapewnić mieszkańcom możliwość pełnego wykorzystania pięknej pogody. Dlatego podjęli decyzję o codziennym otwarciu kąpieliska na Zakrzówku do końca sezonu letniego. Decyzja ta jest uzasadniona chęcią pełnego wykorzystania sprzyjających warunków atmosferycznych.

Do tej pory popularne miejsce rekreacji było zamknięte w poniedziałki ze względu na prowadzone prace konserwacyjne. Jak jednak poinformował magistrat, „od teraz aż do zakończenia sezonu wakacyjnego, kąpielisko na Zakrzówku będzie otwarte każdego dnia od 10:00 do 18:00”. Prace konserwacyjne, jeżeli zajdzie taka potrzeba, będą realizowane w godzinach porannych.

Kąpielisko ma nałożony limit 1000 osób, które mogą korzystać z tego miejsca jednocześnie. Wstęp na teren obiektu jest możliwy przez bramkę główną znajdującą się przy budynku wejściowym lub przez bramki zlokalizowane od strony ulicy Norymberskiej.

Przy wejściach znajdują się namioty obsługi, gdzie wydawane są opaski umożliwiające dostęp do kąpieliska. To właśnie te opaski uprawniają do skorzystania z atrakcji obiektu.

Dodaj komentarz