Inteligentne domy w Krakowie: Jak Futunext kreuje innowacyjne rozwiązania na miarę XXI wieku!

Technologia Smart Home, która jeszcze niedawno wydawała się odległą przyszłością, zyskuje w ostatnim czasie na popularności. Obejmuje nie tylko duże obiekty użytku publicznego, ale coraz częściej jest wykorzystywana w domach jednorodzinnych, a nawet niewielkich mieszkaniach. Powszechne mniemanie jest takie, że inteligentne domy są drogie. Prawdą jest, że systemy automatyki domowej tanieją i można je zainstalować stosunkowo niewielkim kosztem. Sprawdź, jak ułatwić sobie codzienne życie inwestując w inteligentny dom w Krakowie. Poznaj innowacyjne rozwiązania, które oferuje firma Futunext i zobacz, jak Smart Home zmienia nasze domy. Zyskaj wygodę, bezpieczeństwo i oszczędzaj pieniądze.

Inteligentny dom, czyli jaki?

Dom inteligentny, to taki, w którym wszystkie instalacje łączą się w jeden system. Dzięki temu jest on w pełni zautomatyzowany i domownicy są w stanie się z nim porozumieć. Choć brzmi to abstrakcyjnie, to jest to możliwe. Wszystkie urządzenia są połączone w jeden ekosystem, możemy nimi sterować na odległość, nawet jak nie ma nas w domu! Ideą Smart Home jest stworzenie przestrzeni komfortowej, bezpiecznej i oszczędnej. 

Czym możemy sterować?

  • Można dostosować jasność światła za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji.
  • Można włączyć lub wyłączyć urządzenia elektryczne na odległość.
  • Można rejestrować nagrania monitoringu i oglądać je na żywo na swoim ekranie.
  • Można kontrolować temperaturę w pomieszczeniu.

To tylko przykładowe pomysły. Dzisiejsze możliwości techniczne pozwalają na to, aby sukcesywnie rozbudowywać rozwiązania smart. Nie musisz więc od razu wdrażać wszystkich opcji, ale dodać je sukcesywnie, wedle potrzeb.

Bezpieczeństwo ponad wszystko – Inteligentny dom Kraków.

Firma Futunext z oddziałem w Krakowie specjalizuje się w dziedzinie automatyki budynkowej w Krakowie. Zespół fachowców pomoże ci stworzyć dom odpowiadający twoim potrzebom i przede wszystkim dom bezpieczny. Nie chodzi tu jedynie o inteligentne czujniki (dymu, gazu), czy inteligentne systemy alarmów.

Czy wiesz, że inwestycja w instalację inteligentnego domu w Krakowie to inwestycja w przyszłość? Najważniejszą wartością w życiu każdego człowieka jest zdrowie. System inteligentnego domu jest w stanie kontrolować takie wartości, jak  temperatura i wilgotność powietrza, dzięki czemu możemy cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Smart Home jest też przyjazny seniorom i odpowiada na ich potrzeby. Dzięki zintegrowanym systemom instalacji inteligentnego domu można z łatwością przystosować go do ograniczeń osób starszych. Inteligentny dom może np. stale kontrolować stan zdrowia i alarmować w razie nagłego wypadku. Jeżeli nie mieszkasz z osobami w podeszłym wieku, pomyśl o sobie. Wszyscy się starzejemy, a automatyka domowa to inwestycja na lata.

Rozmawiaj ze swoim domem – instalacja inteligentnego domu Kraków.

Przy pomocy fachowców z Futunext stworzysz dom, z którym można się komunikować. Poprawi to znacząco bezpieczeństwo oraz chroni dom przed ewentualnymi włamaniami.

Komunikować? Ale jak? System na bieżąco będzie wysyłać nam informację o  tym, co dzieje się w domu. Zapomniałeś zamknąć okna? Nie szkodzi, zrobisz to jednym kliknięciem w aplikacji. Możesz także zaprogramować system tak, by okna same zamykały się po zatrzaśnięciu drzwi wejściowych.

Dom przyszłości poinformuje cię także o wystąpieniu poważnego zagrożenia. Uruchomi system alarmowy, jeśli wykryje dym, gaz czy wodę (czujnik zalania). Czujniki ruchu lub system monitoringu dadzą ci sygnał, jeśli ktoś złoży w  twoim domu niepożądaną wizytę.

Futunext – automatyka budynkowa Kraków – stwórz dom, który oszczędza czas i pieniądze.

Od lat firma Futunext stawia na poprawę warunków życia swoich klientów. Dom inteligentny, to dom ekonomiczny – oszczędza czas i pieniądze swoich mieszkańców. Decydując się na system inteligentnego domu w Krakowie, nie będziesz musiał przykładać aż takiej wagi do codziennych obowiązków, np. podlewania ogrodu, czy ustawiania temperatury pieca. System cię wyręczy, a ty będziesz mógł wykorzystać ten czas na odpoczynek. 

Dzięki systemowi Smart Home zmniejszysz także wysokość swoich rachunków. Przykładowo,  system odetnie dopływ wody w przypadku wykrycia awarii hydrauliki, zgasi światło, jeśli wykryje, że nikogo nie ma w pomieszczeniu, czy zmniejszy temperaturę ogrzewania podczas nieobecności domowników. 

Stwórz swój dom przyszłości z Futunext. Zapoznaj się z ofertą i dołącz do grona zadowolonych klientów, by cieszyć się wygodą i komfortem życia w inteligentnym domu w Krakowie. 

Dodaj komentarz