Poszukiwany zaginiony mieszkaniec Krakowa, Przemysław Cichoń

Przemysław Cichoń, mieszkaniec osiedla Avia 2, ostatni raz był widziany 25 stycznia 2024 roku. Około godziny 17:00 opuścił swój dom i od tamtej pory nie dał o sobie znać. Wciąż nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie skontaktował się z żadnym z członków swojej rodziny.

Cichoń jest mężczyzną o szczupłej budowie ciała, mierzącym około 175 cm wzrostu, a jego waga wynosi blisko 80 kg. Ma on ciemne, krótko ostrzyżone włosy oraz niebieskie oczy. Na jego klatce piersiowej znajduje się blizna – jest to informacja mogąca przyczynić się do łatwiejszej identyfikacji.

W dniu, w którym zaginął, Przemysław był ubrany w szare jeansy o długiej nogawce, szarą kurtkę z kapturem oraz sportowe obuwie w kolorach niebieskim i pomarańczowym. Ze sobą miał beżowy plecak.

Jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Przemysława Cichoń mogą okazać się nieocenione w procesie poszukiwawczym. Osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji VIII w Krakowie. Można to zrobić dzwoniąc na numer 47-83-52-910 lub korzystając z numeru alarmowego 112.

Dodaj komentarz