Policja na tropie Marianna Ożoga

Na podstawie decyzji Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza, Marian Ożóg został obwołany poszukiwanym. Przestępstwo, za które mężczyzna ma ponieść konsekwencje, to nielegalne posiadanie broni albo amunicji, co jest bezpośrednim naruszeniem art. 263 § 2 kodeksu karnego. Kara, jaką mężczyzna ma odbyć, to pół roku pozbawienia wolności.

Ożóg, który liczy sobie 60 lat, ostatnio mieszkał w Krakowie na ulicy Łokietka pod numerem 17. Od tego czasu jego ślad zaginął i wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu jego obecnego miejsca pobytu, są nieocenione.

Zachęcamy do przekazywania wszelkich danych mogących przyczynić się do lokalizacji Ożoga do Komisariatu Policji IV w Krakowie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 47-83-52-913 lub korzystając z numeru alarmowego 112.

Należy jednak pamiętać, że ukrywanie poszukiwanej osoby lub pomaganie jej w uniknięciu sprawiedliwości nie jest czynem bezkarnym. Zgodnie z prawem może skutkować karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Jednocześnie gwarantujemy zachowanie pełnej tajemnicy wobec osób przekazujących informacje.

Dodaj komentarz