Okrutny atak na przechodnia na ulicy Ugorek w Krakowie – poszkodowany w ciężkim stanie

Dwóch agresorów niespodziewanie zaatakowało przechodnia, używając do tego celu niebezpiecznych przedmiotów, wśród których prawdopodobnie znajdowała się maczeta.

Incydent miał miejsce podczas godzin popołudniowych. Napastnicy skierowali swoją agresję na jednego mężczyznę. Ze zgromadzonych informacji wynika, że ofiara została ugodzona w głowę. Mieszkańcy sąsiednich budynków natychmiast zareagowali na ten szokujący widok, udzielając pomoc pierwszej pomocy krwawiącemu mężczyźnie. Ich szybki odruch i wezwane pogotowie ratunkowe przyczyniły się do tego, że poszkodowany z poważnymi ranami trafił do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Jak podaje Prokurator Renata Ryncarz z Prokuratury Okręgowej w Krakowie: „Ofiara została zaatakowana przez jednego z napastników w głowę. Pomoc przechodnia, leżącego w kałuży krwi na chodniku, natychmiast zorganizowali mieszkańcy pobliskich bloków. Po przyjeździe pogotowia ratunkowego, mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala”.

Prokurator Ryncarz dodała także, że obecnie trwają intensywne czynności procesowe mające na celu ustalenie personaliów sprawców oraz dogłębne zrozumienie wszystkich aspektów tego tragicznego incydentu.

Dodaj komentarz