Lotnisko w Krakowie-Balicach z bogatą ofertą letnich połączeń

Port lotniczy w Krakowie-Balicach prezentuje swoim pasażerom obszerną propozycję blisko 150 połączeń na sezon letni, wśród których znajdują się nowe destynacje takie jak Stambuł, Ankara czy Belgrad. Również nadal dostępne są popularne destynacje letnie do Włoch, Hiszpanii oraz Grecji. Lotnisko nie zapomniało także o szerokiej ofercie lotów krajowych.

Prezes zarządu Kraków Airport, Radosław Włoszek, wyrażając satysfakcję z przywitania lata, podkreśla rosnącą skalę i dynamikę ożywiającego się ruchu lotniczego na krakowskim lotnisku. Z dumą informuje, że w tym roku lotnisko obsłużyło już 4 miliony pasażerów. Cieszy go możliwość zaproponowania podróżnym tak bogatego zakresu opcji wakacyjnych. Pasażerowie decydujący się na podróż z Krakowa mają do wyboru blisko 150 regularnych połączeń.

Włoszek również z zadowoleniem odnotowuje, że grono przewoźników operujących na krakowskim lotnisku zasiliły nowe firmy, takie jak Turkish Airlines, Sun Expres, Air Dolomiti czy Air Serbia. Port lotniczy utrzymuje też współpracę z tureckimi liniami Pegasus. Dzięki temu podróżni mogą bez problemu zaplanować wypoczynek do słonecznej Turcji, Włoch, Hiszpanii czy Czarnogóry. Oferta połączeń krajowych prezentuje się równie atrakcyjnie – w tym sezonie obejmuje siedem destynacji, umożliwiając między innymi odwiedzenie Gdańska z Ryanair czy Zielonej Góry i Bydgoszczy za pośrednictwem PLL LOT. Lotnisko proponuje również podróż do odleglejszych miast takich jak: Nowy Jork, Dubaj, Abu Zabi, Tel Awiw czy Agadir.

Dodaj komentarz