Letnie Impresje Muzyczne: Spotkanie z gwiazdami alternatywnego popu i rocka

Planujesz spędzić ostatni dzień czerwca i pierwszy lipca w towarzystwie muzyki na żywo? Właśnie w tych dniach, w Krakowie, odbędą się dwudniowe obchody Letnia Brzmienia – festiwalu skupiającego największe polskie gwiazdy alternatywnego popu i rocka. Scena dla artystów zostanie zlokalizowana na stadionie Korony, przy ulicy Parkowej 12A.

Pierwszego dnia festiwalu, widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję podziwiać na scenie specjalny projekt muzyczny pod roboczą nazwą Babie Lato. Ta unikalna formacja kobieca powstała dzięki inicjatywie Natalii Kukulskiej, a jej skład uzupełniają takie talenty jak Bovska, Zalia, Margaret oraz Mery Spolsky. Repertuar zespołu obejmuje zarówno autorskie utwory liderki, jak i oryginalnie zaaranżowane covery piosenek innych artystów.

Ale to nie koniec atrakcji pierwszego dnia festiwalu! Oprócz projektu Babie Lato, publiczność będzie miała okazję posłuchać solowych występów Brodki, Margaret, Vito Bambino, Jucho i Zalii. Z pewnością będzie to pełne emocji spotkanie z muzyką na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz