Koncert Rockowe Kobiety nie odbędzie się!

Zła wiadomość dla wszystkich tych, którzy czekali na koncert Rockowe Kobiety! Zdecydowano, że wydarzenie to trzeba odwołać!

Co się zdarzyło?

Z jednej strony można mówić o sporym zaskoczeniu, a z drugiej oświadczenie organizatora brzmi, jakby była mowa o czymś, czego należało się spodziewać. Krótko mówiąc, chodzi o straszliwe działania wojenne, zaangażowanie w pomoc uchodźcom i szalejącą inflację.

Pewnie wiele osób zastanawia się nad tym, czy w najbliższym czasie można liczyć na powrót wydarzenia. Teoretycznie możemy mówić o dobrej wiadomości, ponieważ zapowiedziano, że koncert się odbędzie. Niemniej wypada podkreślić, że koncert ma się odbyć w lepszym czasie (czyli mamy swego rodzaju niewiadomą).

Oczywiście pojawiła się dyspozycja, zgodnie z którą środki za zakupione bilety muszą zostać zwrócone. Wiadomo też, że zwrot pieniędzy powinien nastąpić w ciągu 7 dni. Do tego wszystkiego można jeszcze dodać, że w przyszłym tygodniu pojawi się informacja o koncercie jednej z Rockowych Kobiet. Na teraz wiemy tyle, że wydarzenie odbędzie się nad morzem. Terminu nie znamy, aczkolwiek chodzi o wakacje.

Tutaj znajdziesz informacje z całego województwa.

Dodaj komentarz