Kompleks biurowy The Park Kraków – kiedy doczekamy się pierwszego budynku?

Budowa The Park Kraków rozpoczęła się w czerwcu 2020 roku. Niemniej jednak można przypuszczać, że niektórzy zadają sobie pytanie, kiedy doczekamy się poważnych zmian? Z jednej strony oczekiwania są zrozumiałe, a z drugiej trzeba pamiętać o tym, że wszystko wymaga czasu.

Co wiemy?

Zacznijmy od tego, że inwestycja ma składać się z ośmiu budynków. Do tego należy pamiętać o tym, że możemy być pewni 100 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Bardzo ważne jest również to, że pierwszy budynek ma zostać oddany do użytku już niedługo, bo w drugim kwartale 2022 roku.

Warto również wiedzieć, że The Park Kraków to gwarancja nowoczesnej przestrzeni biurowej, którą łatwo będzie dostosować do potrzeb najemców. Dobrze też zdawać sobie sprawę z tego, że możemy mówić o projektowaniu zgodnie z zasadami biophilic design. Dla niezorientowanych – takie podejście oznacza wsparcie produktywności, kreatywności i wpływania na dobre samopoczucie pracowników.

Jeżeli zastanawiasz się nad wpływaniem na środowisko, musisz wiedzieć, że projekt ma wyróżniać się tzw. zielonymi rozwiązaniami.

Dodaj komentarz