Kacper Duda dołącza do młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej wraz z innymi zawodnikami

Młody, utalentowany Kacper Duda został oficjalnie powołany do składu reprezentacji Polski w kategorii wiekowej do 21 lat. Ta decyzja to efekt dodatkowego powołania, które wysłał Adam Majewski, trener młodzieżowej kadry narodowej. Wśród graczy, którzy także otrzymali szansę na udział w reprezentacji znajdują się Antoni Kozubal z GKS Katowice, Tomasz Neugebauer, grający dla Lechii Gdańsk oraz Jakub Szymański z Wisły Płock.

Majewski zdecydował się na przeprowadzenie dodatkowych powołań, ponieważ niektórzy zawodnicy, na których zamierzał polegać, zostali wykluczeni z gry z powodu odniesionych kontuzji. Chodzi tutaj konkretnie o Dawida Drachala z Rakowa Częstochowa oraz Ariela Mosóra, piłkarza Piastra Gliwice.

W składzie tej reprezentacji, pochodzącej z Małopolski, mamy także Oliwiera Zycha, który jest członkiem drużyny Puszczy Niepołomice. Kadra pod przewodnictwem trenera Majewskiego ma zaplanowany towarzyski mecz, który odbędzie się w czwartek w Radomiu. Ich przeciwnikiem będzie drużyna z Macedonii Północnej.

Dodaj komentarz