Balice parking – cena w okresie ferii zimowych

Kraków to jedno z najpopularniejszych polskich miast, które przyciąga wielu turystów w okresie ferii zimowych. Jeżeli wybierasz się do dawnej stolicy Polski zimą lub myślisz o wylocie do ciepłych krajów z lotniska Kraków Balice, pomyśl o zarezerwowaniu miejsca parkingowego dla swojego samochodu.

Parking Kraków Balice – parking dla turystów z różnych krajów

Lotnisko Kraków Balice to jeden z najbardziej zatłoczonych portów lotniczych w Polsce, szczególnie w okresie ferii zimowych, kiedy to wiele osób przybywa na urlop do Krakowa lub właśnie z Krakowa wylatuje do cieplejszych kurortów. Turyści, którzy preferują dostać się na parking własnym pojazdem, mogą mieć problem ze znalezieniem miejsca dla samochodu, jeżeli dokonają wcześniejszej rezerwacji.

Parking w pobliżu lotniska Kraków Balice powstał specjalnie z myślą o turystach, którzy chcą pozostawić samochód w bezpiecznym miejscu na czas podróży. Jest to atrakcyjna oferta, która przyciąga wielbicieli komfortu i bezpieczeństwa. Parking jest stale nadzorowany, dzięki czemu stanowi lepszą opcję na pozostawienie prywatnego samochodu, niż parking bez monitoringu.

Parking Kraków Balice – postaw na bezpieczne ferie zimowe

Czym jeszcze wyróżnia się Balice parking? Cena za postój jest bardzo atrakcyjna, ponieważ możesz pozostawić swój samochód na zarezerwowanym stanowisku już od 35 zł za dzień i zaledwie 90 zł za tydzień. Jeśli więc wybierasz się na ferie zimowe z lotniska Balice na kilka dni, bez problemu możesz dojechać prawie pod sam terminal własnym samochodem. Parking wyróżnia się dobrą lokalizacją, zaledwie 500 metrów od terminalu. Co więcej, jeżeli podróżujesz z bagażami, oferujemy Ci bezpłatny przewóz na trasie parking-lotnisko i lotnisko-parking. Dzięki temu nie musisz martwić się o dźwiganie ciężkich walizek.

Parking w pobliżu lotniska Balice w Krakowie otwarty jest całą dobę. Jeżeli myślisz o pozostawieniu tam samochodu w okresie ferii zimowych, zarezerwuj online miejsce z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że stanowisko będzie na Ciebie czekać.

Dodaj komentarz