11. edycja Targów Jedwab w Krakowie: niepowtarzalne skarby dla miłośników stylu vintage

Zainteresowanie nietuzinkowymi, unikatowymi elementami ubioru, biżuterią, zegarkami, butami i kolczykami zaowocowało dużą frekwencją na butikowych targach vintage, które odbyły się w niedzielę w Krakowie. To już jedenasta odsłona Targów Jedwab, które zorganizowano w budynku Rynek Przestrzeń (Jazz Like That) przy Rynku Głównym 34. Organizatorzy byli zaskoczeni ilością odwiedzających, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu.

W tym wydaniu targów miejsce przy Rynku Głównym zgromadziło kilkadziesiąt stoisk z działających na rynku wystawców oferujących modne przedmioty jedynych w swoim rodzaju.

Organizatorzy targów podkreślali rosnące zainteresowanie stylem vintage. „Z roku na rok coraz więcej osób szuka informacji na temat vintage, a my jesteśmy niezwykle szczęśliwi mogąc spełniać te oczekiwania. Targi Jedwab to prawdziwa kopalnia niespotykanych skarbów z drugiej ręki, obejmująca ubrania, dodatki oraz różnego rodzaju przedmioty do domu. Wszystko to można znaleźć w jednym miejscu”, mówili z dumą organizatorzy.

Dodaj komentarz