Zimowa Arena w Krakowie: multimedialne spektakle i darmowe lodowisko dla młodzieży

Przygotujcie się na emocjonującą zimową przygodę w Krakowie! Zimowa Arena, największy tego typu obiekt w mieście, oferuje wiele atrakcji dla każdego członka rodziny. Nie tylko znajduje się tam plenerowe lodowisko z bezpłatnymi godzinami dla dzieci i młodzieży, ale także tory do curlingu umieszczone w podziemnym parkingu areny. Ponadto, najmłodsi mogą cieszyć się świątecznymi warsztatami, a cała rodzina z pewnością będzie zachwycona Xplore Dome – widowiskiem multimedialnym prowadzącym widzów przez wirtualną rzeczywistość na podróż wokół świata.

Jeśli jesteście fanami łyżwiarstwa, czas wydobyć łyżwy z szafy i ruszyć na lodowisko przy TAURON Arenie Kraków. Jest to jedna z najchętniej odwiedzanych atrakcji zimowych oferowanych przez TAURON Arenę Kraków. W poprzednim sezonie przyciągnęło ono ponad 16 tysięcy osób. Sezon łyżwiarski rozpocznie się 1 grudnia o godzinie 9:00 i potrwa aż do końca ferii zimowych, czyli do 25 lutego 2024 roku.

Dzięki współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej, od 1 grudnia 2023 roku do 9 lutego 2024 roku, krakowska młodzież szkolna będzie mogła korzystać z lodowiska bez opłat w określonych godzinach. Ta specjalna oferta będzie obowiązywać w dni robocze (od 9:00 do 16:00), a uczniowie będą musieli pokazać legitymację szkolną, aby skorzystać z niej. Oferta obejmuje również przedszkolaków, którzy mogą bawić się na lodzie pod opieką rodziców. Wszystkie pozostałe osoby w tych samych godzinach będą mogły nabywać bilety na lodowisko.

Dodaj komentarz