Zaproszenie na multimedialny spektakl: Koncert Muzyki Filmowej w TAURON Arenie

Z niecierpliwością zapraszamy wszystkich miłośników filmowych dźwięków na nadchodzący Koncert Muzyki Filmowej. Wydarzenie to, pełne audiowizualnych atrakcji, zaplanowane jest na 8 marca 2024 roku. Miejscem, gdzie będzie można doświadczyć tej niepowtarzalnej atmosfery, jest TAURON Arena w Krakowie. Całość show zaprezentowana zostanie na imponującym ekranie LED o powierzchni przekraczającej 100 metrów kwadratowych, co gwarantuje najwyższą jakość obrazu dzięki technologii 4K.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane symfoniczne aranżacje najbardziej rozpoznawalnych utworów z ikonicznych filmów. W repertuarze znajdą się suity z takich tytułów jak „Gwiezdne Wojny”, „Władca Pierścieni”, „Piraci z Karaibów”, „Mroczny Rycerz”, „Park Jurajski”, „Incepcja”, „Cinema Paradiso” czy „Harry Potter”.

Koncert będzie miał również swoich specjalnych gości. Na scenie wystąpią znani i lubiani polscy artyści – Justyna Steczkowska, Alicja Szemplińska i Krzysztof Cugowski. Całości wydarzenia będzie pilnował znany z telewizji Tomasz Kammel, który poprowadzi koncert.

Podczas wieczoru usłyszymy również stuosobową Royal Symphony Orchestra, która wystąpi pod batutą José Maria Florêncio. Dodatkowo, na scenie pojawi się 100-osobowy chór, który dopełni całość muzycznego doznania.

Dodaj komentarz