Zamknął się w samochodzie i ignorował strażników

Praca strażników miejskich z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Niemniej jednak i tak możemy mówić o zdarzeniach, które mają prawo zaskakiwać.

Minął strażników miejskich i zamknął się w samochodzie

Chodzi o sytuację z ul. Lwowskiej. Strażnicy zauważyli, że jeden z samochodów znajduje się w miejscu obowiązywania znaku B-36 (zakaz zatrzymywania się). W środku nie było nikogo, ale osoba kierująca pojazdem bardzo szybko się odnalazła. Był to mężczyzna, który kompletnie ignorował obowiązujące przepisy – minął strażników i stwierdził, że już odjeżdża. To mu się nie udało, aczkolwiek zamknął się w samochodzie. W pewnym momencie doszło nawet do naruszenia nietykalności – mężczyzna zamachnął się drzwiami, w wyniku czego jeden ze strażników został uderzony w kolano. Można też powiedzieć, że był to moment, w którym miarka się przebrała – strażnicy zdecydowali się na wezwanie policjantów.

Ostatecznie niepokorny kierowca otrzymał mandaty na kwotę 1500 zł. Do tego zostaje jeszcze sprawa naruszenia nietykalności cielesnej (sprawą tą zajmują się policjanci).

Read Previous

Zatrzymano Syryjczyka

Read Next

Licówki – co warto o nich wiedzieć?

Leave a Reply