Z Krakowa bezpośrednio do Stambułu. Dobra wiadomość dla podróżujących!

Krakowskie lotnisko konsekwentnie dąży do zwiększenia liczby podróżnych korzystających z miejskiego portu. Zgodnie z zapowiedziami lotnisko wdraża nowe, atrakcyjne trasy lotnicze, do których wkrótce dołączy prawdziwy hit. Linie lotnicze LOT uruchomiły bezpośrednie połączenia z Krakowa do Stambułu. Bilety w obie strony będą dostępne już od 699 zł!

Polacy uwielbiają podróże do Turcji — Kraków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom!

Połączenia LOT Z Krakowa do Stambułu prawdopodobnie okażą się prawdziwym hitem. Statystyki pokazują, że Polacy uwielbiają podróże do Turcji, zarówno z biurami podróży, jak i bez. Lotnisko w Krakowie postanowiło wykorzystać tę popularność, by zyskać nowych pasażerów. Pierwszy lot do Stambułu zaplanowano na 27 kwietnia. Bilety w obie strony zaczynają się już od 699 zł, co dodatkowo zachęca do wybrania się na ciekawą wycieczkę.

Loty z Krakowa do Stambułu będą realizowane 3 razy w tygodniu. Warto wspomnieć, że tym samym Kraków stanie się alternatywą dla lotów z Warszawy, które realizowane są 17 razy w tygodniu. Polski LOT współpracuje z tureckimi liniami Turkish Airlines.

Dodaj komentarz