Wypadek przy przystanku tramwajowym w Krakowie

Był późny wieczór, gdy na ulicy Piasta Kołodzieja w Krakowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pasażerowie obu pojazdów wyszli z groźnie wyglądającego wypadku bez szwanku, ale mniej szczęścia miała pasażerka krakowskiego tramwaju.

Kobieta przygnieciona wyświetlaczem rozkładu jazdy

W wyniku wypadku, do którego doszło w pobliżu przystanku tramwajowego na ulicy Piasta Kołodzieja, jedno z aut przewróciło się i uderzyło w słup wyświetlacza rozkładu jazdy. Siła uderzenia przewróciła wyświetlacz i pech chciał, że stało się to w czasie, gdy przy przystanku stał tramwaj. Z pojazdu komunikacji miejskiej wysiadali pasażerowie. Wyświetlacz spadł na tramwaj w miejscu otwartych drzwi i uderzył pasażerkę, którą przewieziono do szpitala. Szczęśliwie okazało się, że obrażenia nie są poważne. W wypadku nie ucierpieli pasażerowie zderzonych aut.

Wypadek wyglądał poważnie. Fakt, iż niewiele brakowało, by liczba poszkodowanych była większa, wzbudził dodatkowe emocje, jednak ruch w miejscu zdarzenia odbywał się normalnie. Policja zakończyła czynności śledcze w sprawie jeszcze przed godziną 23:00.

Dodaj komentarz