Wszystkie bilety Wisły Kraków na finał Pucharu Polski wyprzedane

Wisła Kraków poinformowała o wyprzedaniu wszystkich biletów, które miała do dyspozycji na finałowy mecz Pucharu Polski z Pogonią Szczecin. Starcie odbędzie się 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Co istotne, krakowski klub dysponował pulą 10 tysięcy wejściówek.

Bilety oferowane przez „Białą Gwiazdę” były sprzedawane w specjalnych pakietach, które oprócz samego biletu zawierały również koszulkę i czapkę dedykowaną temu wydarzeniu. Mimo dużej kolejki, która utworzyła się przed stadionem przy ul. Reymonta jeszcze przed rozpoczęciem otwartej sprzedaży w czwartek około godziny 16, ostatnie dostępne pakiety szybko znalazły swoich nabywców.

Jednak fakt, że Wisła wyprzedała swoją pulę wejściówek, nie oznacza, że na finałowym meczu zobaczymy tylko 10 tysięcy kibiców krakowskiego klubu. W rzeczywistości liczba ta ma być znacznie większa. W klubie szacują, że na Stadionie Narodowym pojawi się ponad 20 tysięcy fanów Wisły. W czwartek również ruszyła otwarta sprzedaż biletów na tzw. sektory neutralne, a wejściówki na te obszary rozeszły się błyskawicznie, mimo długiej wirtualnej kolejki na portalu sprzedającym bilety.

Biuro prasowe Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformowało, że zainteresowanie meczem jest ogromne i szacuje się, że chętnych do obejrzenia spotkania mogło być nawet 100 tysięcy. Oczywiście, nie wszyscy będą mogli zasiąść na trybunach ze względu na ograniczoną pojemność Stadionu Narodowego, która wynosi ponad 58 tysięcy miejsc. Niemniej jednak, wszystko wskazuje na to, że mecz finałowy pomiędzy Pogonią Szczecin a Wisłą Kraków zgromadzi pełną widownię.

Dodaj komentarz