Wokalistka Björk powraca do Polski z nowym show "Cornucopia Arena Tour" na scenie Tauron Areny w Krakowie

Islandzka gwiazda estrady, Björk, ma w planach swoje pierwsze od wielu lat wystąpienie w naszym kraju. Wyjątkowe widowisko znane jako „Cornucopia Arena Tour”, które artystka prezentowała już w takich miastach jak Praga, Wiedeń, Bolonia, Paryż czy Madryt, teraz zawita również do Polski. Jedynym polskim miastem, które znajdzie się na trasie tej spektakularnej trasy koncertowej, jest Kraków, a dokładniej Tauron Arena.

Informacja o tym, że Björk zawita do naszego kraju pojawiła się 30 stycznia i wywołała ogromne emocje wśród fanów. Szczęście miłośników jej twórczości podwoiło się, gdy artystka potwierdziła, że na scenie Tauron Areny zaprezentuje cyfrowe widowisko znane z trasy „Cornucopia Arena Tour”. Każdy kto śledzi profil Björk w mediach społecznościowych lub miał okazję doświadczyć tego show na własne oczy, wie doskonale, że to spektakl wart tytułu „koncert życia”.

W ramach show Björk zakłada charakterystyczne maski i niezwykłe kostiumy, w tym złote rogi oraz stylizacje, które sama zaprojektowała. Za wizualizacje, stanowiące integralną część koncertu, odpowiadają Tobias Gremmler, Andy Huang, Nick Knight oraz agencja M/M. Zaś scenografię przygotowała Chiara Stephenson.

Dodaj komentarz