Wisła Kraków – mecz z Chrobrym Głogów czyli niespełnione oczekiwania kibiców

Sobota po południu przyniosła zgrupowanie ponad 15 tysięcy fanów futbolu na stadionie usytuowanym przy ulicy Reymonta. Wszyscy zgromadzili się, aby dać wsparcie Wisłę Kraków w jej rywalizacji z Chrobrym Głogów. Ten mecz był pierwszym, który „Biała Gwiazda” rozgrywała po przerwie reprezentacyjnej. Trzy tygodnie minęło od ostatniego spotkania na własnym boisku, więc nie było zaskoczeniem, że tłumy kibiców przybyły, aby wesprzeć swoją drużynę. Niestety, doświadczyli oni kolejnego zawodu.

Na tym konkretnym spotkaniu, zwolennicy Wisły Kraków nie stworzyli wyjątkowej oprawy, podobnej do tej jaką prezentowali na ostatnim meczu przeciwko Arce Gdynia. Zdecydowali skupić się na głośnym dopingowaniu zespołu prowadzonego przez trenera Radosława Sobolewskiego.

Podkreślić należy, że w trakcie tego meczu Wisła Kraków włączyła się do akcji o nazwie „Stadiony bez barier”. Na stadionie podczas sobotniego meczu, oprócz regularnych kibiców, pojawili się również niepełnosprawni fani „Białej Gwiazdy”. Opiekę nad nimi sprawuje Fundacja Otwarte Ramię Białej Gwiazdy. Nie zabrakło także gości z Głogowa, którzy przybyli, aby dopingować swoją drużynę.

Dodaj komentarz