Nowe miejsce do aktywnego wypoczynku powstaje w Krakowie

W Krakowie, przy ulicach Urzędniczej i Racławickiej, na terenie Młynówki Królewskiej trwają intensywne prace. Budowane jest tam miejsce, które będzie mogło poszczycić się wielofunkcyjnym boiskiem, strefą do ćwiczeń typu street workout oraz ogrodem społecznym. Na boisku zaplanowano miejsca do gry w piłkę nożną, koszykówkę lub siatkówkę. Przewidziano także przestrzeń do odpoczynku z ławkami i hamakami.

Na planowanym terenie pojawią się również donice umożliwiające uprawę roślin w warunkach miejskich. Dodatkowo, całość będzie odpowiednio oświetlona, co pozwoli na korzystanie z tej przestrzeni również po zmroku.

Osoby aktywnie spędzające czas na pewno docenią urządzenia do treningu kalisteniki (ćwiczeń z masą własnego ciała) znajdujące się w strefie street workout. To doskonała oferta dla wszystkich miłośników sportu i zdrowego trybu życia.

Na terenie Młynówki Królewskiej pojawią się również podwyższone rabaty, które stanowić będą idealne miejsce dla wielbicieli miejskiego ogrodnictwa. To z pewnością będzie przestrzeń, gdzie miłośnicy roślin będą mogli siać, sadzić i pielęgnować rośliny, a następnie cieszyć się ich obfitymi plonami. Takie miejskie ogrodnictwo to nie tylko fascynujące hobby, ale i wspaniały sposób na zazielenienie miasta.

Dodaj komentarz