Wakacje 2023 w Water Park Energylandii — relaks i zabawa w jednym miejscu!

Z czym kojarzą się wakacje? Oczywiście z zabawą! Wolny czas, brak zobowiązań i goniących terminów sprawiają, że na pierwsze miejsce wysuwa się rozrywka. Szukasz miejsca, gdzie najlepiej połączyć relaks z zabawą? Wybierz się do Energylandii i Water Parku w podkrakowskim Zatorze.

Water Park – wakacje nad wodą

Latem swoje podwoje otwiera Water Park w Energylandii. To Największy Odkryty Park Wodny w Polsce, który działa w gorące letnie dni. Cztery strefy dają możliwość zabawy i relaksu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Jeśli lubisz zjeżdżalnie i basenowe szaleństwo, to Water Park będzie miejscem, które pokochasz. Zjeżdżalnie w Bamboo Bay (https://energylandia.pl/atrakcje/water-park/bamboo-bay/), Tropical Fun i Exotic Island zapewniają różnorodne możliwości zjazdów wprost do napełnionych wodą basenów. Możesz zjeżdżać na zjeżdżalniach rurowych, ślizgawkach, a także zjeżdżalni pontonowej. Masz też do dyspozycji rwącą rzekę, baseny o różnej głębokości oraz plaże z leżakami i parasolami. Jeśli nie poznałeś jeszcze ekstremalnej zjeżdżalni RMF MAXXX Kamikadze, to musisz nadrobić to zaniedbanie.

Na dzieci czekają wodne place zabaw, prawdziwy statek piratów ze zjeżdżalnią dostosowaną do wzrostu dzieci oraz brodziki o niskim stanie wody, gdzie najmłodsi mogą bezpiecznie bawić się w upalne dni. Specjalnie im dedykowana jest strefa Exotic Island, która jest wielkim wodnym placem zabaw z wodą o różnej głębokości.

Bezpiecznie nad wodą

Zabawa nad wodą w Water Parku jest nie tylko ekscytująca, ale przede wszystkim bezpieczna. Wykwalifikowani ratownicy czuwają nad wszystkimi basenami. Pilnują nie tylko bezpieczeństwa, ale też porządku i szybko wyłapują sytuacje, które mogłyby potencjalnie wpłynąć na wystąpienie ryzyka. Szczególną uwagę zwracają na dzieci, które mogą czuć się tu w pełni zaopiekowane.

Relaks i ochłoda

Pobyt w parku wodny to przede wszystkim możliwość relaksu. Woda uspokaja, koi nerwy i daje uczucie odprężenia. W poszczególnych częściach Water Parku znajdziesz plaże z leżakami, ocienionymi parasolami. Możesz wygodnie usiąść, opalać się lub czytać książkę czy oglądać ulubiony film. A gdy przyjdzie ochota na ochłodę, w okamgnieniu można wskoczyć do basenu i odpocząć od upału.

Water Park – ruszaj do szalonej zabawy w Energylandii

Water Park jest nieodłączną częścią największego rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce, czyli Energylandii. Częścią sezonową, działającą jedynie latem, gdy temperatury są wysokie, ale dostępną w ramach jednego biletu. Nie musisz nic dopłacać, by skorzystać z wodnych atrakcji. Jeśli tylko temperatury i pogoda na to pozwalają, możesz spędzić czas zarówno na licznych karuzelach, roller coasterach, twisterach i innych rozrywkach Energylandii, jak i relaksując się nad wodą w Water Parku.

To połączenie, które doceniają turyści, ponieważ daje dużą swobodę w planowaniu swojego pobytu, który dzięki temu warto przedłużyć na kolejny dzień. Pozwoli to skorzystać zarówno z parku rozrywki, jak i parku wodnego i bez pośpiechu cieszyć się ze wszystkich możliwości fascynującego i spędzania czasu.
 

Dodaj komentarz