Treningi ekstremalnych sportów w skateparku dla młodych entuzjastów

W nadchodzącym miesiącu maju, każdy weekend będzie obfitował w dynamiczne aktywności w skateparku. Pod bacznym nadzorem doświadczonych instruktorów, uczestnicy będą mieli okazję zdobywać umiejętności jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach oraz rowerach BMX. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, warto wcześnie dokonać rezerwacji. Zapisy ruszają już w najbliższy poniedziałek.

Proponowane treningi stanowią doskonałą szansę na spróbowanie swoich sił w ekstremalnych dyscyplinach sportowych, które praktykowane są przede wszystkim na specjalnie do tego celu przygotowanych skateparkach. Uczestnicy mają możliwość wyboru spośród czterech rodzajów zajęć: nauki jazdy na deskorolce, rolkach, rowerze BMX czy hulajnodze.

Szczegółowy harmonogram szkoleń prezentuje się następująco:
– 4 maja od godziny 13:30 do 15:00, miejsce spotkania to skatepark w parku Jordana.
– Następny weekend, 11 i 12 maja, zajęcia odbędą się w godzinach 13:30-15:00 na skateparku w parku Lotników Polskich. Warto dodać, że wyjątkowo w niedzielę, 12 maja, planowane są specjalne warsztaty z jazdy na rowerze BMX.
– 18 maja treningi odbędą się także między godziną 13:30 a 15:00, tym razem na skateparku na plantach Mistrzejowickich.
– Na koniec miesiąca, 25 maja, spotkamy się w tych samych godzinach na skateparku na os. Widok.

Rejestracja na poszczególne szkolenia będzie możliwa od momentu uruchomienia zapisów, które odbędą się 5 dni przed planowanymi warsztatami, czyli w następujących terminach: 29 kwietnia, 6 maja, 13 maja i 20 maja.

Dodaj komentarz