Tragiczne zdarzenie w Krakowie: Kobieta wypadła z okna na 7. piętrze

31 lipca, w poniedziałkowe przedpołudnie, na ulicy Księdza Józefa Meiera w Krakowie doszło do poruszającej tragedii. Z informacji uzyskanych od lokalnej policji wynika, że pewna kobieta wystawiała ciało przez okno mieszkania na siódmym piętrze budynku, po czym niefortunnie wypadła przez to okno. Mimo natychmiastowej reakcji służb ratunkowych, nie udało się jej życia uratować.

Smutne wydarzenie miało miejsce o świcie 31 lipca. W chwili obecnej, miejsce zdarzenia jest badane przez służby śledcze, które działają pod nadzorem prokuratora.

Piotr Szpiech, przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, udzielił nam więcej informacji na ten temat: „W jednym z bloków mieszkalnych położonych przy ulicy Meiera, kobieta niestety wypadła przez okno mieszkania znajdującego się na siódmym piętrze. Zanim służby ratunkowe dotarły na miejsce, kobieta już nie żyła – takie były ustalenia personelu karetki pogotowia, który był obecny na miejscu zdarzenia”.

Autorzy śledztwa nie podali do publicznej wiadomości wieku zmarłej kobiety. Ponadto, nadal nie jest jasne, czy wypadnięcie przez okno było wynikiem nieszczęśliwego wypadku, czy też może była to desperacka próba samobójcza.

Dodaj komentarz