Szokujący incydent w krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały: starszy mężczyzna podejrzany o niewłaściwe zachowanie w obecności uczniów

Pod jedną z krakowskich placówek edukacyjnych doszło do niepokojącego incydentu. Policja otrzymała informacje, że na terenie Prądnika Białego w Krakowie, w pobliżu jednej z miejscowych szkół, starsza osoba płci męskiej niewłaściwie się zachowywała – miała obnażyć się przed uczennicą. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Dobrego Pasterza. Szkoła niezwłocznie powiadomiła o tym odpowiednie służby.

Wyjaśnił to Piotr Szpiech, rzecznik prasowy krakowskiego komendanta policji, podkreślając, że funkcjonariusze intensywnie patrolują ten obszar. Dotychczas jednak, nie udało im się odnaleźć mężczyzny o wyglądzie zgodnym z opisem podanym przez uczennicę.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w elektronicznym dzienniku szkolnym, do incydentu doszło w poniedziałkowe przedpołudnie, przed godziną 8:00. W takim czasie, jak wiadomo, uczniowie udają się do szkoły. Opis wydarzenia zawarty w dzienniku sugeruje, że starszy mężczyzna usiłował obnażyć się w pobliżu pawilonu handlowego, gdzie mieści się sklep Lewiatan, położony przy ulicy Dobrego Pasterza.

W dzienniku elektronicznym znalazła się także informacja zapewniająca, że nic poważnego nie wydarzyło się z uczennicą, a jej stan jest dobry. Zawiera on też szczegółowy rysopis mężczyzny: posiada zarost, czarne włosy, twarz pełną zmarszczek; ubrany był w jeansy oraz beżową marynarkę.

Dodaj komentarz