Święto kolorów powróciło do Królewskiego Miasta Krakowa

Kiedy wiosenne kwiaty zaczęły rozkwitać w Krakowie, miasto obchodziło tradycyjne Święto Kolorów. W niedzielę 5 maja, magiczny karnawał barw powrócił do miasta, przyciągając rzeszę mieszkańców i turystów. Uroczystości odbyły się na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Wschód, położonego na os. Szkolnym 39. Rozpoczęcie festiwalu nastąpiło o godzinie 15.

Holi Święto Kolorów to jedno z tych wydarzeń, które dodają Krakowowi uroku, czyniąc go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla mieszkańców i turystów. Tegoroczna edycja festiwalu zapowiadała się na najbardziej kolorową i ekscytującą do tej pory. Wszystko co było potrzebne do udziału w zabawie to pozytywne nastawienie i grupa przyjaciół gotowych do biesiadowania. Organizatorzy święta zapewnili wszystko inne, co było potrzebne do zagwarantowania uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich obecnych, organizatorzy postanowili wprowadzić pewne restrykcje. Najważniejszą z nich było to, że uczestnicy nie mogli wejść na teren imprezy ze swoimi własnymi proszkami kolorów.

Dodaj komentarz