Sławomir Kozłowski poszukiwany przez krakowską policję: grozi mu 120 dni kary za niepłacenie alimentów

Mężczyzna o imieniu Sławomir Kozłowski jest aktualnie poszukiwany przez policję. Powodem jest wydany na jego nazwisko list gończy, który został wystawiony przez Sąd Rejonowy w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Został on skazany na 120 dni pozbawienia wolności, które są zastępczą karą za uchylanie się od płacenia alimentów, co jest przestępstwem zgodnie z art. 209 § 1 kodeksu karnego.

Nie można przekroczyć detali odnośnie wyglądu Sławomira Kozłowskiego. Posiada on wysoki wzrost – pomiędzy 181 a 185 cm i waży od 70 do 89 kg. Jego włosy są krótkie, ciemne i szpakowate, zazwyczaj uczesane do góry. Twarz ma owalną, czoło wysokie, nos średni i prosty z zadartym koniuszkiem, szyję długą oraz długie ramiona i nogi.

50-letni Kozłowski ostatnio mieszkał w Krakowie przy ulicy Księcia Józefa pod numerem 20d.

Każda informacja mogąca pomóc w odnalezieniu poszukiwanego jest dla policji bardzo cenna. Prosimy o kierowanie wszelkich informacji do Komisariatu Policji III w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-912 lub bezpośrednio na numer alarmowy 112. Pragniemy przypomnieć, że za pomaganie w ukryciu poszukiwanej osoby lub w jej ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie informacje przekazane policji będą traktowane jako tajemnica i anonimowość informującej osoby zostanie zachowana.

Dodaj komentarz