Regały magazynowe Kraków. Zamów je u sprawdzonego dystrybutora

Przymierzasz się do zakupu regałów magazynowych? To zrozumiałe, że z jednej strony nie chcesz przekroczyć założonego budżetu, a z drugiej chcesz zyskać takie konstrukcje, które realnie przełożą się na lepsze zarządzanie i wykorzystanie przestrzeni magazynu. Pierwszym krokiem powinno być znalezienie dystrybutora, który kompleksowo zajmie się realizacją inwestycji. Jest to bardzo wygodne dla przedsiębiorcy, gwarantując przy tym prawidłowe dopasowanie regałów do konkretnego zaplecza oraz ścisłe trzymanie się kosztorysu. Sprawdź, gdzie warto zamówić regały magazynowe w Krakowie.

LTM – czołowy dystrybutor regałów magazynowych

LTM to polska spółka, która specjalizuje się w doborze i sprzedaży regałów magazynowych w Krakowie, Trójmieście, Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu i wielu innych miastach oraz regionach.

Spółka ma wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji z zakresu zabudowy magazynów, sklepów wielkopowierzchniowych czy hurtowni. W jej ofercie znajdziesz regały magazynowe najlepszych producentów, dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

LTM dostarcza regały magazynowe czołowym przedsiębiorstwom w swoich branżach. Wśród klientów spółki są m.in. sieć sklepów Biedronka, sieć hurtowni budowlanych BUD MAT czy dealer Mazdy.

Wybierz regały dla siebie

W ofercie LTM znajdziesz wszystkie popularne rodzaje regałów magazynowych, w tym do profesjonalnych zastosowań i składowania najróżniejszych towarów. Każda konstrukcja może zostać ściśle dopasowana do Twoich potrzeb, w tym pod kątem dopuszczalnego obciążenia czy wysokości półek.

LTM dostarcza:

  • Regały paletowe– o wysokości od 1,8 do 15 metrów i o maksymalnym udźwigu 30 000 kg na pole;
  • Regały wysokiego składowania– o wysokości do 15 metrów, o maksymalnym udźwigu do 30 000 kg na pole;
  • Regały półkowe– o wysokości do 7 metrów, o maksymalnym udźwigu do 3500 kg na pole;
  • Regały przepływowe– o wysokości od 1,8 do 18 metrów, o obciążeniu dopasowywanym pod kątem oczekiwań klienta;
  • Regały wjezdne– o wysokości od 1,8 do 18 metrów, o obciążeniu dopasowywanym pod kątem oczekiwań klienta;
  • Regały wspornikowe– o wysokości od 1,8 do 8 metrów, o obciążeniu dopasowywanym pod kątem oczekiwań klienta;

Z pełną ofertą LTM, obejmującą również m.in. antresole magazynowe, zapoznasz się na stronie ltm-regaly.pl.

Nie oszczędzaj na jakości regałów

Przymierzając się do zakupu regałów magazynowych w Krakowie pamiętaj, aby nie dać się skusić na zakup konstrukcji niewiadomego pochodzenia, nawet jeśli są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Regały będą wykorzystywane w Twoim magazynie czy sklepie przez wiele lat, stąd rozsądnie jest postawić na konstrukcje gwarantujące trwałość, stabilność, a tym samym bezpieczeństwo ludzi i przechowywanych towarów.

Ograniczony budżet? Rozważ zakup regałów z drugiej ręki

Zakup używanych regałów magazynowych wcale nie musi być obarczony dużym ryzykiem – wszystko zależy od źródła ich pochodzenia, a tym samym od stanu technicznego i historii (czy np. nie były niefachowo naprawiane).

W ofercie LTM znajdziesz używane regały magazynowe czołowych producentów, które zostały poddane drobiazgowej kontroli technicznej i profesjonalnie zregenerowane, dzięki czemu są w pełni funkcjonalne i zachowują fabryczne parametry w zakresie nośności.

Kompleksowa realizacja inwestycji

Ważną zaletą współpracy z LTM jest to, że spółka nie tylko dostarcza zamówione regały magazynowe, ale też obejmuje klienta kompleksową obsługą. Eksperci LTM zapewnią Ci fachowe doradztwo techniczne, przygotują projekt magazynu, co pozwoli maksymalnie i funkcjonalnie wykorzystać jego przestrzeń, zaproponują odpowiednie regały oraz przeprowadzą ich profesjonalny montaż.

Jeśli masz stare regały magazynowe, to LTM może zaproponować ich demontaż i odkupienie, dzięki czemu ostateczny koszt inwestycji będzie niższy.

Dodaj komentarz