Przyjeżdżasz autem na lotnisko w Krakowie? Sprawdź, gdzie je zostawić!

Każdy, kto często korzysta z połączeń lotniczych z Krakowa, ma możliwość pozostawienia samochodu na parkingu przy lotnisku. Co warto wiedzieć na temat tej usługi i dlaczego warto z niej korzystać? Oto najważniejsze informacje na ten temat.

Parking przy lotnisku – jakie ma zalety?

Na pozostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku warto zdecydować się z paru ważnych powodów. Przede wszystkim jest to ogromne udogodnienie dla podróżnych. Auto to zdecydowanie najwygodniejszy środek transportu na lotnisko – daje pełną niezależność od przewoźników prywatnych oraz publicznych. Dzięki temu łatwiej zaplanować całą podróż. Atrakcyjna lokalizacja to kolejna istotna przesłanka, dla której opłaca się wybrać właśnie taki parking. Lotnisko Balice jest pod tym względem obsługiwane m.in. przez Grupę Interparking zapewniającą ok. 450 miejsc na parkingu długoterminowym.

Parking przy lotnisku – jak rezerwować?

Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii rezerwacja miejsca na parkingu przy lotnisku w Balicach, a także przy innych portach lotniczych, nigdy nie była tak prosta, jak teraz. Rezerwacji można dokonać przez internet, wypełniając na stronie usługodawcy specjalny formularz. Podaje się w nim termin oraz czas rozpoczęcia i zakończenia parkowania. Następnie wystarczy uiścić opłatę, odebrać potwierdzenie i gotowe!

Parking przy lotnisku – o czym pamiętać?

Samochód na parkingu przy lotnisku w Balicach można zostawić na czas zarówno krótszej, jak i dłuższej podroży. Wybierając parking, należy najpierw porównać oferty różnych firm pod kątem ceny i zawartości. Przyjazne dla kieszeni stawki są oczywiście bardzo ważne, niemniej trzeba też zwrócić uwagę na odległość parkingu od terminala oraz na to, czy za transport pod terminal usługodawca pobiera dodatkowe opłaty. Najlepszym rozwiązaniem jest współpraca ze sprawdzonymi i doświadczonymi firmami, które znając potrzeby klientów, starają się sprostać ich oczekiwaniom, oferując np. atrakcyjne cenowo abonamenty – to świetna opcja dla tych, co często podróżują samolotem z Krakowa.

Dodaj komentarz