Przed nami Street Food Polska Festival

Są wydarzenia, które po prostu kojarzą się z dobrym jedzeniem. Za przykład może posłużyć choćby Street Food Polska Festival.

Czas na kolejny event!

Warto też od razu dodać, że jutro (24 czerwca) rozpocznie się druga edycja tego wydarzenia. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z tym, co miało miejsce w trakcie pierwszego eventu. Wtedy było pysznie i teraz z pewnością będzie tak samo. Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że zainteresowani będą mogli liczyć na kuchnię z różnych stron świata. Możemy też rozmawiać o daniach mięsnych i wegetariańskich. Krótko mówiąc, zrobiono wiele, aby wszyscy mogli znaleźć coś zgodnego ze swoimi oczekiwaniami. Oczywiście wiadomo też, że na koniec liczy się jakość, ale na tym tle nie powinno być żadnych problemów.

Miejsce eventu to Galeria Kazimierz. Street Food Polska Festival rozpocznie się o 11:00 i potrwa do 21:00. Skosztować propozycji z różnych stron świata będzie można też w sobotę i niedzielę – godziny te same, co w piątek.

Dobrze też mieć na uwadze, że organizatorzy przygotowali różnorakie atrakcje – możemy mówić o muzyce na żywo, pokazach kulinarnych czy animacjach dla dzieci.

Dodaj komentarz