Cena promocyjna obrączek ślubnych

Promocja Jubilera Łodzińscy na obrączki ślubne | – 20% w salonach i sklepie internetowym

Planujesz ślub i jesteś na etapie wyboru obrączek? Szukasz biżuterii charakteryzującej się najwyższą, jakością oraz dokładnością wykonania? Odwiedź jeden z krakowskich salonów Jubiler Łodziński i skorzystaj z wyjątkowej promocji aż 20% taniej na zakup wybranych obrączek ślubnych!

By skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji i stać się posiadaczem wysokogatunkowych, klasycznych obrączek ślubnych wystarczy odwiedzić jeden ze stacjonarnych salonów Jubilera Łodzińscy mieszczących się w Galerii Bronowice i CH Serenada, wybrać konkretny model, a następnie podać hasło: LOVE, które upoważnia do uzyskania zniżki. Promocja działa również w sklepie internetowym marki, gdzie na etapie finalizacji zamówienia należy wpisać ten sam kod.

Promocja ta jest idealną okazją, by skupić się na organizacji jednego z najważniejszych aspektów ślubu, czyli wyborze obrączek. Nie jest to zadanie łatwe, w końcu jest to symbol zaślubin, który będzie spoczywać na naszym palcu przez wiele lat. Idealna obrączka powinna być, zatem nie tylko efektowna, ale również trwała, dlatego podejmując ostateczną decyzję, trzeba mieć na uwadze oba te aspekty.

Promocyjne obrączki ślubne – klasyczne i nowoczesne

W tym sezonie możemy zauważyć powrót do biżuteryjnej klasyki i minimalizmu, również w kwestii obrączek ślubnych. Nie jest to jednak nic nowego, bowiem prostota to jeden z nieprzemijających trendów w tym zakresie. Zdecydowana większość par decyduje się na zakup klasycznych, ponadczasowych modeli wykonanych z żółtego złota, z grawerem umieszczonym na wewnętrznej stronie krążka. Oczywiście są również pary, które lubią wyróżniać się w tłumie. One wybierają raczej nowoczesne modele z kamieniami szlachetnymi lub ciekawym frezowaniem. Wszystko zależy od indywidualnego gustu i upodobań.

Zarówno osoby zdecydowane, co do wyglądu swoich wymarzonych obrączek ślubnych, jak i pary, które wciąż poszukują idealnej formy, powinny odwiedzić jeden z salonów Jubiler Łodziński. W ofercie tej krakowskiej marki znajdziemy setki modeli wykonanych ze złota lub platyny, a nawet stali węglowej. Znajdziemy tu zarówno klasyczne obrączki ślubne z żółtego złota w różnych rozmiarach i grubościach, jak i zdecydowanie bardziej nowoczesne propozycje. Na uwagę zasługuje bogata kolekcja obrączek ślubnych z kamieniami szlachetnymi i wzorami oraz modele o ciekawej, nieco surowej fakturze. Większość obrączek dostępnych w salonach Jubiler Łodziński to modele wykonane ze złota próby 585, dzięki czemu są odporne na zarysowania, a przy tym pięknie błyszczą w świetle.

Oferta promocyjna na obrączki ślubne w salonie Łodzińscy

Co jeszcze jest istotne przy wyborze obrączek?

Wygląd to jednak nie jedyne, na co warto zwrócić uwagę. Równie istotny jest dobór odpowiedniego rozmiaru obrączki, by nie spadała nam z palca, lecz idealnie mieściła się u jego nasady. Szereg przydatnych porad na ten temat oraz różne ciekawostki biżuteryjne znajdziemy na blogu marki Łodzińscy, gdzie cyklicznie umieszczane są wpisy na temat świata jubilerstwa.

Przypominamy, że promocyjna obniżka cen obrączek ślubnych obowiązuje w sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych marki Jubiler Łodziński mieszczących się w:

  • Galerii Bronowice

  • CH Serenada.

Zapraszamy serdecznie wszystkie pary młode poszukujące wyjątkowych obrączek ślubnych w najlepszych cenach!

Dodaj komentarz