Poszukiwany Szymon Pawłowski: Informacje o zaginięciu mężczyzny, który wyjechał do Niemiec w celach zarobkowych

Podczas swojej podróży do Niemiec w celach zarobkowych, Szymon Pawłowski zaginął tajemniczo. Razem z kolegą przekroczyli granicę pomiędzy Polską a Niemcami w nocy z 26 na 27 maja 2024 roku. Kilka kilometrów za granicą, 15 km od linii granicznej, postanowili zatrzymać się na odpoczynek na jednym z miejscowych parkingów. W tym momencie Szymon Pawłowski podjął decyzję o wejściu do lasu i od tego czasu nie ma po nim śladu.

Niepokojący jest fakt, że Szymon nie wrócił do samochodu, w którym pozostawił wszystkie swoje rzeczy osobiste. Co gorsza, do dnia dzisiejszego nie powrócił do domu i nie skontaktował się z rodziną czy znajomymi. Zostało zgłoszone zaginięcie zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Szymon Pawłowski to mężczyzna o wzroście około 170 cm. Ma krótkie, ciemne włosy, które już zaczynają siwieć. Charakteryzuje go prosty nos oraz niebieskie oczy. Posiada kilka znaków szczególnych: ma ułamany przedni ząb, widoczną bliznę na lewej łydce oraz tatuaż w postaci granatowej kropki na prawym kolanie.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego Szymona Pawłowskiego, są gorąco zachęcane do kontaktu z Komisariatem Policji VI w Krakowie. Można skontaktować się telefonicznie pod numerem 47-83-52-917 lub poprzez numer alarmowy 112.

Dodaj komentarz