Poszukiwania 26-letniej Darji Mochliak: Ustalanie jej śladów na trasie Kielce-Kraków

Darja Mochliak, obywatelka Rosji, w dniu 9 czerwca 2024 roku, podczas podróży autokarem z terenu swojej ojczyzny z kierunkiem na Węgry, przekroczyła granice Polski. Na nieznanym bliżej odcinku trasy pomiędzy Kielcami a Krakowem, młoda kobieta opuściła pojazd i pozostawiła swoje rzeczy w autobusie. Następnie zniknęła bez śladu, a jej obecne miejsce pobytu pozostaje tajemnicą. Wiek zaginionej wynosi 26 lat i nie zna ona języka polskiego.

Osoby, które mogą posiadać informacje na temat Darji, należy zwrócić uwagę na jej rysopis. Jej wzrost to około 178-180 cm. Przy wadze 70 kg posiada krępą sylwetkę. Jej włosy są proste, ciemnobrązowe i dochodzą do ramion. Oczy natomiast ma niebieskie.

Kilka unikalnych cech tej kobiety to przebarwienia skóry znajdujące się po prawej stronie brzucha oraz deformacja płytek paznokcia u obu jej kciuków. W dniu, kiedy zanotowano jej zaginięcie, była ubrana w czarne długie spodnie i czarną kamizelkę. Jej buty sportowe to model marki New Balance o granatowym kolorze. Przy sobie miała również czarną torebkę.

Dodaj komentarz