Planowane prace związane z wycinką drzew na ul. Kocmyrzowskiej w Krakowie

Zgodnie z informacjami, które do nas dotarły, 19 września (wtorek) od godziny 7:00 rano rozpoczną się prace polegające na wycince drzew na ulicy Kocmyrzowskiej w Krakowie. Jest to związane z planowaną przebudową tej drogi. Początkowo, prace będą prowadzone po zachodniej stronie tej ulicy – od skrzyżowania z ulicą Poległych w Krzesławicach aż do ulicy Jarzębiny. Dodatkowo, na wschodniej stronie drogi, na wysokości przystanku autobusowego o nazwie „Darwina”, również zostaną usunięte drzewa.

Kolejnego dnia, tj. 20 września, prace będą kontynuowane po zachodniej stronie ulicy Kocmyrzowskiej – tym razem od skrzyżowania z ulicą Jarzębiny aż do nieruchomości znanej jako „Osiedle Na Wzgórzach 31a”. Od 25 września 2023 roku, prace będą prowadzone już tylko po zachodniej stronie ulicy Kocmyrzowskiej – i to od nieruchomości „Osiedle Na Wzgórzach 31a” aż do przystanku „Wzgórza Krzesławickie”.

W związku z prowadzonymi pracami, na ulicy Kocmyrzowskiej zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h. Przewiduje się, że całość prac będzie trwać około 2 tygodnie.

Dodaj komentarz