Nowatorska propozycja dla podróżnych: Pierwszy hotel hybrydowy w Polsce

Po raz pierwszy w historii Polski, w sercu krakowskiej dzielnicy Grzegórzki, ma zostać otwarty unikalny hotel hybrydowy. Nazwany Meininger Hotel Kraków Centrum, obiekt ten będzie mógł poszczycić się aż 135 pokojami do dyspozycji gości.

Ten nowatorski Meininger Hotel Kraków Centrum usytuowany jest w krakowskim Grzegórzki i dysponuje imponującą liczbą 507 łóżek, które będą dostępne w 135 różnorodnych pokojach. Ich oferta będzie zawierać zarówno prywatne pokoje z własnymi łazienkami, jak i przestronne pokoje wieloosobowe. Dzięki takiej formule obiekt będzie w stanie sprostać oczekiwaniom każdego typu podróżnika, od rodzin, przez samotnych odkrywców, aż po osoby wybierające się w podróż służbową czy grupy studenckie.

Zgodnie ze standardem Meininger, hotel będzie oferować wiele udogodnień dla swoich gości. Te obejmują między innymi kuchnię do dyspozycji klientów, bezpłatne łóżeczka dla dzieci, duże pokoje wspólne, strefę gier oraz kącik zabaw dla najmłodszych. Ponadto, hotel będzie dysponować lobby, barem, szafkami oraz pralką i suszarką.

Cały koncept tego unikalnego projektu został zbudowany wokół idei „Flow of Creation”, której celem jest odzwierciedlenie ducha przygody i niezapomnianych doświadczeń. Jak mówi Karolina Ciastoń, menadżerka Meininger Hotel Kraków Centrum, obiekt ten umiejscowiony jest w pełnej życia dzielnicy Grzegórzki i ma coś do zaoferowania dla każdego podróżnika. Zachęca więc wszystkich gości do odkrywania uroków Krakowa i tworzenia niezapomnianych wspomnień podczas swojego pobytu.

Dodaj komentarz